Drzwi szklane na wymiar

Osoby, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego rodzaju szkła do swojej kabiny prysznicowej, mogą obecnie korzystać z szerokiego wachlarza rozwiązań. Na rynku dostępne są bowiem produkty o zróżnicowanej kolorystyce i stylistyce, pozwalające na dopasowanie tego elementu do każdej istniejącej lub planowanej aranżacji łazienki. 

ogrzewanie

Grzejniki są elementami, dzięki którym możliwe jest ogrzewanie wnętrza. Często stanowią one integralną część całego wystroju wnętrza, dlatego muszą one być estetyczne, by nie odstraszać nikogo. Stare grzejniki najczęściej są już zniszczone wieloletnim użytkowaniem, jednak nie zawsze warto je wymieniać na nowe. Stare grzejniki charakteryzują się niepowtarzalnym designem, dlatego warto się zastanowić nad ich renowacją. Nie jest to coś skomplikowanego, a osiągane efekty zazwyczaj są bardzo satysfakcjonujące. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, jak odnowić stary grzejnik. 

domek angielski

Pomimo faktu, że domki mobilne nie są jeszcze w naszym kraju rozwiązaniem szczególnie popularnym, spotykamy się z nimi coraz częściej. Ich zalety, takie jak możliwość ustawienia w dowolnym miejscu czy czas montażu, który nie przekracza zwykle kilku godzin, sprawiają, że wiele osób decyduje się na zastosowanie podobnego rozwiązania. 

System poziomowania płytek Tiramisu

Układanie ceramicznych płytek należy do dość trudnych i skomplikowanych procesów. W trakcie procesu układania cały czas wymagane jest poświęcanie maksymalnej uwagi i dokładności. Każdy błąd popełniony podczas kładzenia płytek ceramicznych, może odbić się negatywnie na końcowym odbiorze całości. Brak odpowiedniego doświadczenia oraz pośpiech z pewnością nie pomagają. Bardzo ważny jest również sprzęt zastosowany do układania płytek. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć jak wybrać odpowiedni system poziomowania płytek.

styropian pod wylewke poradnik

Ułożenie styropianu pod wylewkę jest jednym ze sprawdzonych sposobów na utrzymanie ciepła w naszym domu. Rozwiązanie takie zapewnia świetną izolację termiczną i uniemożliwia przenikanie ciepła do gruntu. W rezultacie możliwe jest znaczące ograniczenie kosztów ogrzewania naszego lokum.