Montaż pomp ciepła i klimatyzacji
Dodaj komentarz

Montaż klimatyzacji lub pompy ciepła to coraz częstsza decyzja Polaków, którzy pragną poprawić komfort swojego domu lub mieszkania. Zanim jednak podejmiesz decyzję o instalacji, warto zrozumieć, jakie korzyści daje posiadanie takiego urządzenia oraz jakie dofinansowania możesz otrzymać.

Pompy ciepła i fotowoltaika od Sevro
1 komentarz

Współcześnie wszystkie środki, mające służyć obniżeniu rachunków za ogrzewanie, zyskują na popularności. Należą do nich również gruntowe i powietrzne pompy ciepła, dające niezależność od różnorodnych materiałów i surowców. Wystarczy jedynie dostęp do energii elektrycznej, zapewniającej pompie możliwość działania. Resztę zrobi już sama natura, dzięki czemu nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów.

Szafa na wymiar w sypialni - Komandor Kraków
Dodaj komentarz

Szafa to zdecydowanie jeden z najważniejszych mebli. Współcześnie trudno sobie nawet wyobrazić sypialnię bez porządnej szafy, pełniącej nie tylko funkcje praktyczne, ale również i estetyczne. Jak zaprojektować ten mebel, by był on funkcjonalny, pojemny, a zarazem ładny?

Naprawa i renowacja starych mebli Warszawa
Dodaj komentarz

Stare meble cechują się wyjątkowym stylem i charakterem, którego trudno doszukać się wśród ofert, pochodzących od współczesnych producentów. Niestety, często jednak ich tan pozostawia wiele do życzenia. Nieubłagany upływ czasu oraz codzienne użytkowanie obniżają ich walory estetyczne powodując, że meble te często kończą na wysypisku śmieci, wymienione na nowsze modele. Jak się jednak okazuje, znacznie lepszą, a na pewno tańszą alternatywą, będzie ich renowacja, nadająca starym meblom nowe życie i przywracająca dawną świetność. Co ważne, nie jest to zadanie szczególnie trudne, a jego efekt może zaskoczyć niejednego sceptyka? Jak odnowić stare meble? Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów, by ulubione sprzęty odzyskały dawną świetność.

Drzwi szklane na wymiar
Dodaj komentarz

Osoby, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego rodzaju szkła do swojej kabiny prysznicowej, mogą obecnie korzystać z szerokiego wachlarza rozwiązań. Na rynku dostępne są bowiem produkty o zróżnicowanej kolorystyce i stylistyce, pozwalające na dopasowanie tego elementu do każdej istniejącej lub planowanej aranżacji łazienki.