Dodaj komentarz
Usługi takie, jak wulkanizacja taśm przenośnikowych, czy serwis i naprawa taśm przenośnikowych są dedykowane głównie zakładom działających w rolnictwie, przemyśle drzewnym, spożywczym, metalurgicznym, wydobywczym, komunalnym (np. w sortownie odpadów), a także zakładom papierniczym, firmom drogowym, elektrowniom i elektrociepłowniom, zakładom wapienniczym i cementowniom, czy zakładom produkcyjnym.Wulkanizacja taśm przenośnikowych Rubbelt Tego typu usługi są świadczone na terenie całego kraju.

Wulkanizacja taśm przenośnikowych 24h 7 dni w tygodniu

Najwięksi gracze na rynku świadczą swoje usługi całodobowo przez siedem dni w tygodniu. W sytuacjach kryzysowych technicy docierają do swoich klientów dosłownie wszędzie i o każdej porze. Całodobowy kontakt zapewnia sprawną komunikację oraz błyskawiczną naprawę, co z kolei przekłada się na krótsze czasy przestojów maszyn i znaczne oszczędności zamawiających. Kolejną cechą charakteryzującą profesjonalny serwis jest wysoka jakość łączenia taśm przenośnikowych. Najczęściej serwisowane są przenośniki, kruszarki i maszyny przesiewające.

Różne metody klejenia taśm

Wulkanizacja taśm przenośnikowych 24h Odpowiednio przeszkoleni technicy przed realizacją zlecenia zawsze lokalizują przyczynę awarii, a następnie dokonują niezbędnych napraw. Stosowane są różne metody klejenia taśm, tj. na gorąco, na zimno oraz klejenie mechaniczne. Metoda klejenia na gorąco, najbardziej trwała, jest stosowana przy taśmach poniżej 1000 mm. Wulkanizacja na zimno, polegająca na wykorzystaniu profesjonalnych klejów i preparatów, jest stosowana przy taśmach powyżej 1000 mm, także trudno zlokalizowanych. Z kolei łączenie mechaniczne to najczęściej tymczasowe rozwiązania stosowane przez nas w nagłych sytuacjach, wykonywane podczas pełnej procedury wulkanizacji. Ponadto, serwisy oferują usługi oklejania bębnów napędowych okładzinami antypoślizgowymi, zarówno ceramicznymi, jak i gumowymi, a także zajmują się sprzedażą wszelkiego rodzaju taśm. Klienci mogą wybierać spośród taśm zwykłych, olejoodpornych, progowych, trudnościeralnych, temperaturoodpornych, taśm z linkami stalowymi, wykładzin gumowych, skrobaków, a także taśm używanych. Pomoc w opracowaniu artykułu: Wulkanizacja taśm przenośnikowych Rubbelt
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.