Dodaj komentarz

Układanie ceramicznych płytek należy do dość trudnych i skomplikowanych procesów. W trakcie procesu układania cały czas wymagane jest poświęcanie maksymalnej uwagi i dokładności. Każdy błąd popełniony podczas kładzenia płytek ceramicznych, może odbić się negatywnie na końcowym odbiorze całości. Brak odpowiedniego doświadczenia oraz pośpiech z pewnością nie pomagają. Bardzo ważny jest również sprzęt zastosowany do układania płytek. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć jak wybrać odpowiedni system poziomowania płytek.

Najlepszy system do poziomowania płytek

Przez wiele lat układanie ceramicznych płytek związane było z dużym stresem o to, czy aby na pewno sąsiadujące płytki się nie przesunęły. Na szczęście powstało bardzo skutecznie rozwiązanie tego problemu. Włoski system do poziomowania płytek Tiramisu, znacząco wpłynął na proces glazurniczy. System ten do poziomowania wykorzystuje rotację wokół osi. Dodatkowo jego prosta budowa sprawia, że jest banalnie prosty w użyciu. Składa się on bowiem jedynie ze wspornika z gwintem oraz pokrętła. 

Zalety systemu Tiramisu

System do poziomowania płytek Tiramisu niesie za sobą wiele korzyści dla glazurników. Najważniejsze jest to, że gdy posiadamy taki system, to praca przebiega znacznie szybciej. Dzięki temu nasza praca jest znacznie bardziej efektywna, a stres związany z układaniem płytek jest znacznie mniejszy. Oczywiście to nie jedyna zaleta tego systemu. Pozwala on również układać płytki na dwa sposoby. Z jego pomocą możliwe jest klasyczne układanie lub układanie na mijankę. To, w jaki sposób układamy płytki za pomocą tego systemu, zmieniamy za pomocą tylko jednego pokrętła. Dzięki temu, że praca z tym systemem jest znacznie ułatwiona, to same koszty związane z układaniem płytek znacznie spadają. 

Jeżeli więc zajmujesz się profesjonalnie układaniem płytek ceramicznych, to taki system wspomagający poziomowanie jest obecnie po prostu niezbędny. Sprawdź aktualny katalog narzędzi i elektronarzędzi dostępnych na stronie AKU Tools - dystrybutora najwyższej jakości narzędzi dla profesjonalistów i marek takich jak Baumajster, Milwaukee, Pica czy Stanley. Praca, która wsparta jest dodatkowo najwyższej jakości narzędziami budowlanymi, umożliwia szybsze i bardziej efektywne wypełnienie wszystkich obowiązków. Poznaj ofertę AKU Tools! 

 


Dodatkowe narzędzia ułatwiające prace

System do poziomowania płytek to tylko jeden z elementów, który może znacząco poprawić wydajność naszej pracy podczas remontów łazienek i kuchni. Aby pracować jak najwydajniej, to warto, aby system poziomowania płytek był wspierany również przy pomocy dodatkowych narzędzi. Układanie płytek łączy się również z cięciem, wierceniem i poziomowaniem. Dobrze wiec mieć na wyposażeniu profesjonalny sprzęt do cięcia i wiercenia w płytkach ceramicznych. Mając na wyposażeniu system do poziomowania płytek Tiramisu oraz inne narzędzia, to praca będzie przebiegać sprawnie i szybko. 

Opracowany we Włoszech system poziomowania płytek Tiramisu, zapewnia znacznie większą dokładność przy poziomowaniu płytek, niż tradycyjny system klinowy. Dlatego jeżeli masz zamiar samodzielnie układać płytki w swojej kuchni lub łazience, to warto rozważyć skorzystanie z tego systemu. Dla profesjonalistów ten nowatorski system jest wręcz niezbędny, aby zapewnić najwyższą jakość. 

Omawiany system Tiramisu znajduje się na stonie http://www.akutools.pl/ czyli w ofercie firmy AKU Tools - Elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły bhp, ktorej siedziba znajduje się pod adresem Nagawczyna 488, 39-200 Dębica (Tel: 516 717 423). Misją Aku Tools jest znalezienie nawet najbardziej nietypowych produktów i przedstawienie konkurencyjnej oferty zakupu dla swoich klientów.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.